Одбојкаши Србије у добром расположењу дочекују почетак квалификација за Олимпијске игре у Рио де Жанеиру.

Одбојкаши Србије на тестирањима у Заводу за спорт и медицину спорта РС

Више icoMore

29.12.2015.

Успешна година кајакаша

Председник Кајакашког савеза Србије рекао је да је 2015. једна од најуспешнијих у историји тог спорта и пожелео још боље резултате следеће, као и медаљу на Олимпијским играма у Рио де Жанеиру.

Кaјакаши на тестирањима у Заводу за спорт и медицину спорта РС

29.12.2015.

ЕП у Комбанк арена

Највећа дворана на Балкану, Комбанк арена, последњих година била је место где су приређени спектакли у кошарци, рукомету, тенису, одржани концерти највећих музичких звезда из Србије, региона и света, али оно што се спрема током Европског првенства у ватерполу, према најавама организотора, биће нешто што досад није виђено.

Ватерполисти Србије на спортско медицинским прегледима и тестирањима у ЗСМСРС

29.12.2015.

Србија има светску шампионку у боксу

Наша боксерка Марија Пејаковић освојила је титулу светског шампиона у апсолутној категорији у WBC верзији.

Боксерке на моторичким тестирањима у ЗСМСРС

29.12.2015.

Најбољи одбојкаш и одбојкашица Србије

Средњи блокер репрезентације Србије Марко Подрашчанин изабран је за најбољег нашег одбојкаша у 2015. години, а код одбојкашица, та награда припала је Маји Огњеновић.

Одбојкаши  и одбојкашице на тестирањима у ЗСМСРС

29.12.2015.

Пријатељске утакмице у оквиру припема за турнир Европских квалификација за Олимпијске игре

Одбојкашка репрезентација Србије победила је селекцију Бугарске у првој од две пријатељске утакмице, у оквиру припема за турнир Европских квалификација за Олимпијске игре - 3:1.

Одбокаши у Заводу за спорт на тестирањима

29.12.2015.

Први меч Друге Светске групе Фед купа: Србија - Шпанија

Ана Ивановић је одлучила да прескочи први меч Друге Светске групе Фед купа који ће Србија играти 6. и 7. фебруара у Краљеву против Шпаније.

Јоровићева на тестирањима у ЗСМСРС (ергоспирометријски тест и изокинетичка дијагностика)

29.12.2015.

Вилсон поправио форму

Плејмејкер Партизана Џамар Вилсон не крије да је одушевљен Србијом. Након лоших издања по доласку у Партизан, Вилсон је значајно поправио форму и постао један од кориснијих играча у тиму.

Вилсон на спортско медицинским тестирањима у ЗСМСРС

29.12.2015.

Мегин корак ка пласману у плеј-оф

Мега Лекс је тројком Данила Николића само две секунде пре краја савладала МЗТ у Скопљу са 77:76, у 17. колу АБА лиге и тако направила веома важан корак ка пласману у плеј-оф.

Кошаркаши Мега Лекса на спортко медицинским контролама у ЗСМСРС

29.12.2015.

Јуниори Мега Лекса на турниру Јуниорске Евролиге

Јуниори Мега Лекса пласирали су се у финале квалификационог турнира Јуниорске Евролиге у Риму пошто су славили у две утакмице.