Линија
Republicki zavod za sport
26.10.2015.

Рукометаши Црвене звезде победили Партизан

Рукометаши Црвене звезде победили су Партизан у вечитом дербију са 22:20 у шестом колу Суперлиге Србије.

Више icoMore

26.10.2015.

Војводина у рукометној Лиги шампиона

Рукометаши Војводине поражени су у гостима од Ла Риохе са 32:22 у 6. колу Ц групе Лиге шампиона.

26.10.2015.

Оливера Јевтић тријумфом у Подгорици обезбедила пети наступ на ОИ

Наша атлетичарка Оливера Јевтић по пети пут ће учествовати на Олимпијским играма, јер је за Рио 2016 остварила норму резултатом 2:39:31 на Подгоричком маратону.

26.10.2015.

Стјепановић на митингу у Дубаију

Наш најбољи пливач Велимир Стјепановић и другог, последњег дана митинга у Дубаију "Хамилтон акватикс опен" у малим базенима освојио је три прва места и потврдио да се налази у врхунској форми.

26.10.2015.

Троицки и Лајовић на турниру у Базелу

Виктор Троицки и Душан Лајовић су коначно добили противнике на старту турнира у Базелу.

26.10.2015.

Ранг листа наших тенисерки

Најбоља српска тенисерка Ана Ивановић пала је на најновијој ранг листи Женске тениске асоцијације за четири места и сада је 16. са 2.645 бодова, док је Јелена Јанковић напредовала за једну позицију и ове недеље је 21. са 2.345.

26.10.2015.

Крунићева о мечу са Шпанијом у Фед купу

Тенисерка Александра Крунић рекла је да је репрезентацији Србије место међу најбољим светским селекцијама и да је оптимиста по питању дуела са Шпанијом у Светској групи Два у Фед купу.

26.10.2015.

Олга Даниловић међу 100 најбољих јуниорки света

Најбоља млада тенисерка Србије Олга Даниловић скочиће међу 100 првих јуниорки света, пошто је освојила титулу на ITF турниру у Алмереу.

26.10.2015.

Јована Јакшић освојила први трофеј ове сезоне

Наша тенисерка Јована Јакшић освојила је челинџер у канадском граду Сагнеу, пошто је у финалу победила Амру Садиковић.

26.10.2015.

Квалификациони кошаркашки турнир за пласман мушких селекција на ОИ

Уз нашу државу, још девет земаља изразило је жељу да буде домаћин једног од три квалификациона кошаркашка турнира за пласман мушких селекција на Олимпијске игре у Рио де Жанеиру 2016. године.

Странице: < Претходна 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Следећа >

Сва права задржана © 2011 Завод за спорт и медицину спорта Републике Србије. Дизајн и развој Неотек д.о.о.