Линија
Republicki zavod za sport
6.11.2015.

Аба лига – Дерби 8. кола

Кошаркаши Партизана изгубили су од Црвене звезде 92:77 (13:24, 32:16, 23:20, 24:17) у 8. колу АБА лиге.

Кошаркаши Партизана у Заводу за спорт и медицину спорта РС

Више icoMore

6.11.2015.

Партизан – Атлетик Билбао 5:1

Фудбалери Партизана поражени су од Атлетик Билбаоа са 5:1 на гостовању у Шпанији, у 4. колу групе Л у Лиги Европе.

Фудбалери Партизана на моторичким тестирањима у Центру за моторичка истраживања и аналитику у спорту ЗСМСРС

5.11.2015.

Светски куп у пливању у Дубаију

После два освојена сребра на Светском купу у Дохи, најбољи српски пливач Велимир Стјепановић спреман је за ново такмичење из овог ранга. У петак и суботу учествоваће на Светском купу у Дубаију, где ће се појавити чак 440 пливача из 56 земаља широм света.

Пливачи на тестирањима у Заводу за спорт и медицину спорта РС (Велимир Стјепановић, Радован Сиљевски, Иван Ленђер, Стефан Шорак)

У мушкој конкуренцији, поред Велимира, Србију ће на базенима Хамдан комплекса представљати још Чаба Силађи, Иван Ленђер и Стефан Шорак.

5.11.2015.

Мастерс серија у Паризу

Виктор Троицки победио је Фелисијана Лопеза за пласман у осмину финала турнира у Паризу. У борби за четвртфинале, играће против Стана Вавринке у четвртак од 19.30, док ће Новак Ђоковић у осмини финала играти против Жила Симона (13.30).

Виктор и Душан на спортско медицинским прегледима и моторичким тестирањима у ЗСМСРС

Душан Лајовић није успео да се пласира у осмину финала турнира у Паризу, изгубивши од Белгијанца Давида Гофана са 6:2, 6:2.

5.11.2015.

''Вечити'' на домаћем терену и у Лиги Европе

Фудбалери Црвене звезде дочекаће Металац у суботу од 18 часова. Утакмица 17. кола Суперлиге требало је да почне у 13 или 15 сати због дуга црвено-белих за струју од 300.000 евра.

Фудбалери Црвене звезде на тестирањима у Заводу за спорт

Фудбалери Партизана ће данас од 21.05 гостују Атлетик Билбаоу у четвртом колу Лиге Европе, а имаће подршку и бившег аса Предрага Мијатовића.

5.11.2015.

Кошаркашка лига шампиона

Светска кошаркашка федерација саопштила је да су одржани конструктивни разговори са представницима Евролиге и најјачих европских клубова, како би се направио корак ка организовању Кошаркашке лиге шампиона.

Тренинзи кошаркаша у Дому спортова Завода за спорт и медицину спорта РС

4.11.2015.

АБА лига (Црвена Звезда – Партизан 92:77)

Кошаркаши Црвене звезде победили су Партизан са 92:77 у 8. колу АБА лиге. Дерби је обележио новајлија Црвене звезде Квинси Милер.

Кошаркаши у Центру за медицину и психологију спорта Завода за спорт и медицину спорта РС на тестирањима

АБА лига, 8. коло: Мега Лекс - Сутјеска 101:72; Задар - Олимпија 67:56;  Крка - МЗТ 72:68; Будућност - Металац 83:72; Цибона - Игокеа 86:72; Тајфун - Цедевита 67:78; Црвена звезда - Партизан 92:77

4.11.2015.

Наше тенисерке на турнирима

Јована Јакшић није успела да освоји титулу на турниру у Торонту. У финалу је изгубила од Татјане Марије (Немачка) са 6:3, 6:2.

Јована и Јелена на тестирањима у Лабораторији Центра за моторичка истраживања и аналитику Завода за спорт и медицину спорта РС (Изокинетичка дијагностика)

Јелена Јанковић победила је на старту у Жухају (Кина) Италијанку Сару Ерани са 6:4, 7:5. Следећа противница Српкиње у Ц групи биће Каролина Плишкова (Чешка).

4.11.2015.

Година Иване Шпановић

Наша најбоља атлетичарка Ивана Шпановић блистала је ове сезоне и стално била под лупом Светске антидопинг агенције.

Ивана Шпановић на тестирањима и на Атлетском стадиону Завода за спорт и медицину спорта РС

Шпановићева је ове сезоне бележила сјајне резултате и на митингу Дијамантске лиге у Цириху поставила је нови национални рекорд скоком од 7,02 метра. На Европском првенству у дворани 2015. у Прагу је освојила златну медаљу уз рекорд.

4.11.2015.

Медаље за Стјепановића и Ленђера на Светском купу

Наши пливачи Велимир Стјепановић и Иван Ленђер остварили су запажене успехе на Светском купу у Дохи.

Велимир и Иван на тестирањима у Заводу за спорт и медицину спорта РС и у Дому спортова на базену

У изузетно јакој конкуренцији Стјепановић је у финалу трке на 200 метара слободним стилом био други. Дан раније, окитио се сребрном медаљом на 400 метара слободно чиме је потврдио врхунску форму, док је Иван Ленђер освојио бронзану медаљу на 50 метара делфин.

Странице: < Претходна 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Следећа >

Сва права задржана © 2011 Завод за спорт и медицину спорта Републике Србије. Дизајн и развој Неотек д.о.о.