Линија
Republicki zavod za sport
9.11.2015.

Рукометаши Србије четврти на Супер купу у Немачкој

Мушка рукометна репрезентација Србије заузела је четврто место на Супер купу у Немачкој, пошто је у трећем колу поражена од селекције Бразила са 32:29.

Рукометаш Србије у Центру за моторичка истраживања и аналитику у спорту ЗСМСРС

Више icoMore

9.11.2015.

Квалификације за ЕП

Изабранице селектора Марине Маљковић ће 21. новембра у Београду, одиграти утакмицу против Немачке на старту квалификација за Европско првенство 2017.

Кошаркашице Србије у Заводу за спорт и медицину спорта РС

9.11.2015.

Аба лига, 9 коло

У ''Пиониру'', Партизан је у 9. колу АБА лиге успео да савлада Будућност са 86:77.

Кошаркаш Партизана у Центру за медицину и психологију спорта ЗСМСРС на спортско медицинским прегледима

9.11.2015.

Стјепановић освојио ново сребро

Наш пливач Велимир Стјепановић није успео да освоји злато у финалу трке на 200 метара слободним стилом, на ''FINA'' Светском купу који се одржава у Дубаију. Само три стотинке делиле су га од највишег постоља.

Велимир на спортско медицинској контроли у Заводу за спорт

9.11.2015.

Суперлига, 17. коло

Партизан није славио ни у трећем узастопном првенственом мечу, али је једва избегао пораз у Јагодини. Губили су црно-бели са 2:0, остали са десеторицом после искључења Грбића и у финишу успели да ишчупају бод головима Божинова и Бабовића.

Фудбалер Партизана на Изокинетичкој дијагностици

9.11.2015.

Учинак Бјелице у победи над Чикагом

Немања Бјелица, играч Минесоте, остварио је најбоље учинке своје ''NBA'' каријере у победи над Чикагом.

Бјелица на спортско медицинским прегледима у ЗСМСРС

6.11.2015.

Мандићевој виза за Рио

Милица Мандић, шампионка са Олимпијских игара у Лондону, још се није формално пласирала у Рио 2016.

Милица у Заводу за спорт и медицину спорта РС

6.11.2015.

Рукометашице Србије на СП у Данској

Селектор женске рукометне репрезентације Србије, Саша Бошковић, објавио је шири списак кандидаткиња за Светско првенство које ће децембру бити одиграно у Данској.

Рукометашице Србије на моторичким тестирањима и у Дому спортова ЗСМСРС

6.11.2015.

Троицки – Вавринка (Мастерс у Паризу)

Виктор Троицки се налази пред великим изазовом у Паризу, играће у осмини финала против Стана Вавринка.